Facebook, Book’unu çıkardın artık !

Bundan birkaç ay önce, Facebook Developer Test Account ağına katılmıştım, ama bi durum olmadığından bu ağdan ayrılmıştım.

Yukarıda adını verdiğim ağ, normal kullanıcıların işine yaramayacak bir ağ. Bu yüzden onun hakkında detaylı bilgi vermeyeceğim. Sonra arkamdan küfür yemek istemiyorum. Neden mi ?

Geçenlerde, Facebook kendi kendine sanki o ağdaymışım gibi davranmaya başladı. Arkadaş listem gitti, kimsenin profiline bakamaz oldum tabi insanlar da benim profilime bakamıyor. İnsanların duvarında gizli bir misafir gibi cirit atmaktan başka birşey yapamıyorum. Kendi kendine oldu dedim, çünki ben o ağ’a katılmadım ve Hesap Ayarları, ağlar sekmesinde de herhangi bir ağda görünmüyorum !

Yukarıdaki reismdede  göründüğü gibi, o ağa katılmak istediğimde, sanki o ağdaymışım gibi uyarı veriyor. Sorun tespitinide böyle yaptım.

Ağa nasıl katılınacağını söylemeyeceğim demiştim fakat, gerekli adres resimde görünüyor. Önermiyorum, merak eden varsa deneyebilir 🙂

Sorunu bugs bölümünde dile getirdim fakat her zamanki gibi ilgilenen olmadı. Buradan Geliştiriciler ile iletişime geçtim, bakalım dönecekler mi..

4 Yorum
  1. 08 Eylül 2010
  2. 08 Eylül 2010
  3. 09 Eylül 2010
  4. 09 Eylül 2010

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir