Spotify Aylık 10TL eder mi ?

Türkiyeye gelmeden öncelerine dayanan bir tanışıklığım var Spotify ile, uzun zamandır kendilerini severek kullanıyorum. Web arayüzü olsun, pc için uygulamaları olsun gayet başarılı. Eskiden her aradığımız müziği bulamıyor olsak da benim gibi yeni müzikleri keşfetmeyi sevenler için harika bir uygulama idi. Artık her aradığım müziği de bulabiliyorum.

Geçen kışın dağa snowboard yapmaya giderken Spotify premium ile tanıştım. Malumunuz dağda pek internet olmadığı için, Spotify ile dinleyeceğim müzikleri telefonuma kayıt eder, dilediğim gibi dinlerim diye düşündüm ve premium edindim. Açıkcası orada işimi görmüştü, rahatlıkla müziklerimi dinleyip, eğlenmiştim.

Daha sonraları Spotify’ı PC üzerinden kullandığım için fark ettim ki premium özelliğine daha fazla ihtiyacım yok diyerek ödemeyi durdurdum. Spotify her ne kadar beni geri kazanmaya çalışsa da, kazanamadı bir süre, yaz tatili için uzun yola çıkana kadar 🙂

Yaz tatili için uzun bir araba yolculuğu yapacağım için Spotify premium’a geri dönme kararı aldım. Fakat bu sefer problemler ile karşılaştım, internet’in gerçekten olmadığı yerlerde, her ne kadar müzikleri kendi cihazınıza indirmiş olsanız bile aktif bir şekilde spotify’ı kullanamıyorsunuz. Bu sorunu şahsen acilen çözmelerini belkiyorum. En azından güzel bir cache sistemi ile, cihaz üzerinde olan müziklerine kolayca erişmemizi beklerdim.

Gel gelelim can alıcı soruya; Spotify aylık 9,99TL eder mi ?

Her ay düzenli olarak bu parayı ödemek istemeye bilirsiniz. Fakat bir ay içerisinde ben 1-2 gün bile olsa kullanırım bunu diyorsanız eder. Hem ses kalitesi olsun hemde sağlamış olduğu indirip dinleme özelliği için bu para eder. Ben sağlamış oldukları bu hizmetten dolayı yılda 120tl verir miyim diye düşünüyorum, sonuca varamıyorum henüz. Şuan için ödemeye devam, premium u kullanmadığımı fark edene kadar 🙂

4 Yorum
  1. 21 Aralık 2015
  2. 21 Aralık 2015
  3. 31 Mayıs 2018
  4. 28 Ekim 2018

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir