Kırıkkale Yurt ve Apart Rehberiniz

Uzun zamandır sesimin, soluğumun çıkmama sebebi bu. KırıkkaleYurt.Com ve benzerleri 🙂

Kırıkkalede böyle bir açık fark ettim ve yaklaşık bir sene önceden böyle bişey yapmaya karar verdim. Hani bir anda fikir gelir ya insanın aklına, aynen öyle oldu. Bunu yapmalıyım dedim ve bu sezona şükür ki yetişti.

Kırıkkaledeki yurtları ve apartları bir merkezde toplayıp, yeni kazanan öğrencilere bir bilgi bankası oluşturmaya çalıştım. Benzer siteler tabiki var, yok değil fakat kirikkaleyurt.com ‘un bir farkı var ! Bu siteyi tasarlarken amacım, öğrenciler arasında bir platform olmasını sağlamaktı. Aslında öylede oldu gibi duruyor. Yurtlarda daha önce kalan arkadaşlar fikirlerini, yorumlarınlarını paylaşıyor, yeni gelecek öğrenciler de bilgi almak istiyor. Güzel bir bilgi paylaşımı oluyor.

Tabiki kırıkkaledeki bütün yurtların içine girip resimlerini çekmemizin imkanı yok. Ulaşabildiklerimin dışlarından resimlerini çektim koydum. Edinebildiklerimin telefon numaralarını ve adreslerini edindim. Bütün yurtları güzelce bir arada toplamaya çalıştım. Eğer sizinde Kırıkkalede apartınız yada yurdunuz var eklemek istiyorsanız sitenin iletişim bölümünden ekibimize ulaşabilirsiniz.

Kırıkkaleyi yeni kazandıysanız ve kırıkkale yurt aramalarına internetten başladıysanız, eşi benzeri olmayan bir site. Buyrun, www.kirikkaleyurt.com

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir