Iron Man 2

Robert Downey Jr. ‘ı pek yakında sinemalarda Sherlock Holmes olarak izlemiştik, şimdi de iron man olarak tekrar karşımıza çıkıyor. Iron Man’e gösterilen büyük ilgiden sonra devam filmi çekileceği belliydi ve nihayet beklenen devam filmini geldi. Bizde yakında sinemalarda izleme şansı bulabileceğiz. Iron Man 2’de fragmandan izlediğim kadarıyla birinci filme göre pek çok gelişme gösterilmiş. Yani Iron Man 2’yi daha da bir seveceğiz gibi görnüyor. 🙂

Birçok ünlü ismide kadrosunda buluşturan filmin yönetmenliğini, Jon Favreau yapıyor. Oyuncular arasında birçok filmde gördüğümüz isimlerde var; Robert Downey Jr., Gwyneth Paltrow, Mickey Rourke, Samuel L. Jackson ve Scarlett Johansson gibi isimler yer alıyor.

Filmin genel olarak konusu ise şöyle; bir milyarder olan, mucit Tony Stark’ın zırhlı süper kahraman Iron Man olduğu bütün dünyaca bilinmektedir. Teknolojisini orduyla paylaşması için hükümetten, basından ve halktan baskı gören Tony, bilginin yanlış ellere geçmesinden korktuğu için Iron Man zırhının sırrını açıklamak istemez ve yanında Pepper Potts ve James Rhodes ile yeni ittifaklar kurar ve büyük güçlerle yüzleşir.

Türkiye’de 7 mayıs 2010’da vizyona girecek olan filmi izlemek için sabırsızlanıyorum. Sizede iyi seyirler..

Get the Flash Player to see this content.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir