ComfyDesk: Notebook Sehbası

comfydeskGünümün büyük bir bölümünü notebook’umun başında geçiriyorum. Masada, koltukta, sandalyede, yatakta, nerede ise evin içindeki her anımda notebook’um yanı başımda. Hal böyle olunca portatif bir notebook sehbası ihtiyacı doğuyor. Araştırmalarımın sonucunda karşıma çıkan ComfyDesk adlı ürün çok hoşuma gitti.

ComfyDesk’i tanıyalım.

Comfydesk konforumuz, sağlığımız ve ergonomimiz için geliştirilmiş multi fonksiyonel portatif bir notebook sehpasıymış. Aynı zamanda okuma, kahvaltı vb.. sehbası olarak da kullanılabiliyor.

Comfydesk KullanımıResimde de gördüğünüz gibi pek çok açıdan hareket özgürlüğüne sahip bir ürün. Etkilenmemek elde değil 🙂

Ürünün iki modeli bulunmakta, Classic ve Plus. Plus modelinde ek olarak USB çoğaltıcı ve FAN bulunmakta. Yani plus notebook lara çok daha yönelik..

Gel gelelim bu ürünün bedeline 🙂 Ürün kendi sitesinde Classic modeli 139 TL, Plus modeli ise 179 TL olarak satışa sunulmuş. Fiyat olarak benim gibi öğrencileri zorladığı kesin 😛 Aslına bakarsanız bana biraz da fazlaymış gibi geldi. Tamam ürün güzel ama fiyat çok gibi ? İleride imkanım olursa ve fiyatta iyileştirme yaparlarsa almayı düşündüğüm 1 numaralı ürün. Ama hediye etmek isteyen var ise Comfydesk‘in sitesinden hediye edebilirler, baya makbule geçer 🙂

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir