Türk Askerinin Gücü !

b-262535-bordo_bereliBizlere farkında olmadan televizyonlarda, sinemalarda, reklamlarda amerikan askerinin ne kadar güçlü olduğu empoze edilmekte. Biraz dikkatli izlerseniz amerikan yapımı filmleri hepsinde vardır.. Yıkılmaz bir Amerikalı, Amerikan Askeri.. O asker tek başına bir orduya bedeldir o kadar güçlü gösterilmiştirki way anasını yaa dersin ve bu senin bilinç altına işlenir. Ama biliyormusun ki bizim yüreklerimizdeki bordo berelilerin dünyada TEK olduğunu ?

Adamlar kendilerini çok iyi pazarlıyorlar, biz ise pazar bile kurmuyoruz. Yolada yürüyen amerikalıya sorsanız Türk askerinin taş ve soplalı olduğunu düşünür, bizim Türklere amerikalıyı sorsanız, erişilemez donanıma sahip yıkılmaz asker olduğunu düşünür.. Sokaktaki vatandaşın düşüncesi bu şekilde olur fakat o amerikalı komutan bilir ki dünyadaki en iyi asker TÜRK askeridir.. O adamın her gün rüyalarını süsler bizim BORDO BERELİLERİMİZ..

Aynı durum PKK lı şerefsizler için de geçerlidir.. Hatta bunu direk onların dilinden aktarayım. Bulunan bir PKK mağarasının duvarındaki yazı şöyledir,

Eğer bir asker sizi görünce durmadan ateş ediyorsa, bilinki o acemidir. Kurşununun bitmesini bekleyin ve gidin kafasına sıkın.

Eğer sizi gördüğü zaman ateş ediyor, saklandığınız zaman duruyorsa o bir komandodur, kaçın ve canınızı kurtarın.

Eğer sizi gördüğü zaman ortadan kaybolmuşsa ve etraf sessizse bilinki o bir bordo berelidir.. Merak etmeyin o sizi bulur…

Bu yazılar heralde durumu özetlemeye yetiyordur.. Buyrun bordo berelilerimizin görüntüleri.

Get the Flash Player to see this content.

Bir Yorum
  1. 14 Kasım 2009

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir