TTNET’den Muhteşem İlgi !

Gün gelecekte burada, kendi alanımda TTNET ‘i öveceğim, yanaklarını sıkacağım, gıdı gıdı yapacağım hiç ama hiç aklıma gelmezdi ! Taa ki TTNET DESTEK ekibi ile tanışana kadar !

Geçen gün, Kırıkkaleden Ankaraya kesin dönüş yaptım ve aklımda Kırıkkaledeki internetimi ucuz yollu bişeye çevirmek vardı. Bu konu üzerine friendfeed den arkadaşlarıma paket değişimlerinde bir ücret alınıyormu diye sordum, alınmadığını öğrendim. Hal böyle olunca Ankaradaki evimde bulunan 1Limitsiz paketimi hemen Netlimitsiz pakete geçirdim, online işlem merkezi üzerinden. Bakalım 8Mbps ye kadar internetin hızı nasılmış görelim dedim. Hızın 8 dolaylarına cıkması sorunlu olsa bile speedtest den yaptığım bir test te, 9 u da görmüş bulundum..

Neyse.. Friendfeed deki yazıma TTNET destek ekibinden bir yorum bırakıldı, cep telefon numaranızı bize bildirin sizi arayalım diye. O gün yoğun olcağım ve görüşemeyeceğim için ertesi güne bildirdim ve aradılar. Görüşmemizde, paket değişimlerinde ücret alınmadığını, ve paket değişim işlemimin gerçekleştiğini yanlız bu paketi 1 ay boyunca kullanmam gerektiğini, 15 GB kota aşımı geçse bile yavaşlama olmazsa endişelenmeyeceğimi (aramızda :P) söyledi. Bende ek olarak birşey sormak istediğimi ve kırıkkaledeki internetimi ucuz yollu bişey yapmak istediğimi söyledim, hat bilgilerini verdim, taahütten dolayı sıkıntı olabileceğini söyledi ve inceleyeceğini belirtti. Yanlız ucuz yollu birşey yapacağınıza neden kullanmadığınız bir hizmetin bedelini ödeyeceksiniz ki dedi, beni kalbimden vurdu ! İnceleyeceğim, eğer mümkünse donduralım, okul başlayınca tekrar açalım dedi ! Hat benim üzerime olmadığı için ev arkadaşımın numarasını verdim, konu ile ilgili görüşecek ve durumu bana tekrar geri bildireceğini söyledi.

Aradan birkaç saat geçti ve telefonum tekrar çaldı, işlemi gerçekleştirmişler, bana bilgi veriyorlar. Başka bir isteğiniz arzunuz varmı diye de soruyolar ! Daha ne isterimki, bu kadar ilgi, bu kadar “samimi destek”, fazlası adamı şımartır..

O kadar laf ettğim TTNET bu sefer gönlümü almasını bildi, teşekkürler TTNET !  Teşekkürler TTNET DESTEK

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir