Daha samimi..

Uzun zamandır yine bişeyeler yazamıyorum. Ne yaptığımında farkında değilim açıkcası. Vakit harcanıp gidiyor.

Blog’umun daha sıcak kanlı olması açısından kişisel not tarzında bişey düşündüm. Aklıma gelenleri olabildiğince bu şekilde yazıcam. Sanki yandaki resim pek olmadı gibi ama şu saatte şu kafayla anca bu kadar..

Kkulife yorum kısmına geldiğimde biraz takılınca araya baya zaman girdi ve soğudum. Kendime çeki düzen verip tekrar başlamam lazım. Aslında bu sabah başladım da. JSON yapısını oluşturdum diyebilirim. Bu sefer işe biraz tersten başladım. Önce veri eklemeyi yapıp sonra ekran çıktısını alırdım bu sefer yorum görüntülemeye başladım daha ekleme adına bişey yok. SQL dan elle ekleme yaptım. Heralde sorun cıkarmaz. Sabah vaktim olursa json çıktısını ajax ile siteye entegre edicem. aJax ile karışık bir html yi ilk ekleyişim olucak bakalım ne kadar başarılı olcam.

Bu arada neden bu kadar çok reklam mail i almaya başladım anlamış değilim. Mail adresim gereksiz kişilerin ellerindemi dolanıyor acaba..

Yazıya başlamışken turk-php hakkında birkaç konuya değineyim. İşim gücüm sürekli siteyi refreshlemek oldu. Birileri bi soru sorarmı yardımım dokunurmu diye. Baktım ki iş çığırından çıkıyor piskopata bağlama başladım, turk-php sekmesini kapattım. Bu sıralar günde bir kaç kez kontrol edicem. Yeni oluşumda olan yapı ile gereğinden daha fazla ilgilenicem. Cemal ile ben çok umutluyuz. Gerçekten farklı olucak yeni türk-php. pHp adına bişey bilen yada bilmeyen büyük bir kitleyi çekmeyi düşünüyoruz. Sistem tamamlanınca sizlerde farkı görüceksiniz. İnşallah bu kadar emek boşa gitmez..

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir