Bu Bir İsyan Yazısıdır !

Artık burama kadar geldi. Sağda solda görüyorum, yok ben şunu yaptum, yok ben bunu yaptım, bu akımı ben başlattım, şu yazıyı ben yazdım..

EvrenCe’nin şuanki arşivi 14 Mart 2008’den başlıyor, kaldıki ben daha önceleri de blogluyordum ama sonra ara vermiştim. Neyse gel 14 Mart 2008 den itibaren, EvrenCe.Com (Eski EvrenWeb.NET) yayın hayatını sürdürüyor.

EvrenWeb de  iken, biraz kişisel tanıtım, biraz blog üzerine küçük ama faydalı, temasını herkesin kullandığı (innov) güzel bir site idi. Sitenin sağına şeffaf bir şekilde kendi resimimi koymuştun, güzel de duruyordu. Fakat boyut biraz büyük olduğundan yazıların üzerini kapatıyor diye kaldırdım.. Bugünler de de, sağda solda görüyorum ki bu akımı ben başlattım, kopyacı olmayın vs vs gibi laflar dönüyor. Bunu diyenler de o zamanlardan beri EvrenCe’yi takip edenler, bunu nasıl yaptın diyenler ! Allahtan korkun diyorum başkada birşey demiyorum.

Ben bir yazı yazıyorum, bakıyorum aynısı, kulak tutma şekili farklı, gitmiş oraya yazmış. Ben onda görüyorum yazmayı düşündüğüm yazıyı, ulan zaten yazmış diyip yazmıyorum.. Galiba hata bende ? !

Daha acımasız olmak gerekiyor heralde..

2 Yorum
  1. 03 Temmuz 2010
  2. 03 Temmuz 2010

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir