Son Durak 4 3D Geliyor

son durak 4Real 3D li filmler yaygınlaştığından beri izler oldum. Dünyanın merkezine yolculuk ile başladı 3D li film merakım. Devamında Sevgililer Günü Katliamı.. Sırada da Son Durak 4 inşallah 🙂

Geçen gün betül verdi bu haberi, dergileri karıştırırken görmüş. 28 Ağustos ta bütün dünya ile birlikte bizim ülkemizde de vizyona girecek bu film.

Ölüm bu sefer araba yarışı izlemek isteyen gençlerin peşine düşüyor. Serinin öncekilerideki gibi yine kahramanımız olayları önceden sezip arkadaşlarını uyaracak.

Filmin konusu:
Nick ve arkadaşları hafta sonunda araba yarışı izlemeye giderler. Bu sırada Nick yarışın yapıldığı stadyumda çok büyük bir kaza meydana geleceğini, insanların öleceğini ve stadyumun izleyicilerin üzerine yıkılacağını görür. Nick bu gördüklerinin birazdan yaşayacakları bir felaket olduğunu farkederek, 12 kişiyi kendisi ile birlikte stadyumdan çıkmaya ikna eder ve böylece kazadan kurtulmuş olurlar.

Ama ölüm yarım kalan işini bitirmek için geri döner. Stadyum kazasından kurtulanları çok daha korkunç kazalar beklemektedir.

Son Durak 4 3D / The Final Destination 4 3D
Yönetmen:
David R. Ellis Oyuncular: Krista Allen, Nick Zano, Mykelti Williamson, Shantel VanSanten, Bobby Campo, Stephanie Honore, Haley Webb, Andrew Fiscella, Rebecca Newman, Jenna Craig, Billy Slaughter, Justin Welborn, Cecile Monteyne Senaryo: Eric Bress Türü: Korku-gerilim Yapım: 2009 ABD yapımı Gösterim Tarihi: 28 Ağustos 2009
Web Sitesi: http://www.thefinaldestinationmovie.com/

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir