Müzik Dinleme Aracı: Spool.fm !

spool.fmBilgisayarımın başına gelen format faciasından sonra müzik dinleme konusunda çok sıkıntı çektim. Web üzerinden müzik dinleme işine bir şekilde sürüklenmiş oldum.

Gnctrkcll mi dersin last.fm mi dersin bir çok web aracını denedim. Gnctrkcll i kullanmak için TURKCELL abonesi olmak gerekiyor, ayrıca site de biraz yorucu geldi bana. Last.fm ise sektörün 1 numarası. Fakat ücretli, aylık 3€ gibi ufak bir mebla. Ama neden vereyim ki ? Bunlara alternatif olarak karşıma Spool.fm çıktı. Bu web aracını sizlerle paylaşmak istedim.

spool.fm.player

Spool.Fm yukarıda gördüğünüz gibi minik bir player a sahip. Dinlemek istediğiniz şarkıyı yada sanatçıyı ilgili kısıma yazıyorsunuz, ilgili kriterler listeleniyor ve player ellerinizin altında 🙂

Spool.Fm de kendinize özel çalma listesi yaratabiliyorsunuz. İlgili aramanızı yaptıktan sonra istediğiniz şarkıyı basitce sürükle bırak yöntemi ile çalma listenize ekleyebiliyorsunuz.

Aslına bakarsanız pek yeterli bir araç değil. Ama ücretsiz olması cezbedici. Benim gibi müzik dinleme dışında özellik aramayan kullanıcılar için güzel bir araç.

4 Yorum
  1. 30 Temmuz 2010
  2. 30 Temmuz 2010
  3. 01 Kasım 2010
  4. 02 Kasım 2010

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir