İşlere Son Hız Devam

PHP-logoBirkaç haftadır sınavlarla boğuşuyordum ve bitirmem gereken işlere pek vakit ayıramadım. Sınavları biraz hafiflettiğimize göre işlerimize devam edebiliriz.

İlerleyen günlerde karşınıza değişik projeler ile hoop diye atlıyacağımı duyurayım 🙂

İlk olarak karşınıza EvrenWeb emlak Scripti çıkıcak. Bu script’in yönetim paneli tamamen şirket sahibine hitap edicek. Bütün eklemeleri, çıkarmaları kendi panelinden çok rahat bir şekilde gerçekleştiricek. Bilgisayar bilgisi olmasa bile kendi panelini kurcalamaktan kaçınamayacak. Script tamamen bitince buradan haberlerini vericeğim.

İkinci olarak mini bir içerik yönetim sistemi gelicek. Bunu ilk planda çok gelişmiş tutumayacağım fakat ilerleyen zamanlarda kullanımı çok kolay ve elde tutulur bir içerik yönetim sistemi olucak. Tabiki bu sistem orta çaplı şirketleri göz önünde bulundurarak hazırlanıcak.

Üçüncü olarak asıl bomba, benim göz bebeğim, herşeyim, idealim KKULİFE ! Bu yaz sonuna kadar kkulife ı kesinlikle açmayı planlıyorum. Mevcut kkulife ı aradan geçen zamanda değiştirmeye karar verdim. Benim için uzun bir test dönemi geçti. Üye olma sistemini tamamen değiştiriceğim ve herşey biraz daha otomatikleşicek. Eleman siteye girdiğinde “Vaay bee helal olsun çocuk yapmış” diyecekler. Yani en azından ben öyle umuyorum. Değişik güzel planlarım var. Sistemi sadece kırıkkale üniversitesi öğrencilerine özel hazırlamayı düşünüyordum fakat reklam gelirlerinin sağlıklı olması için bazı bölümleri ziyaretçilere açacağım. En azından reklamı geçtim, kırıkkale üniversitesini yeni kazanmış bir öğrenci üniversitesini araştırmak istediğinde doğru adreste araştırmalı.

Bu kkulife hakkında değişik fikirlerim var gerçekten. Sene başında allahın izni ile bitirebilirsem ilerleyen aylarda kırıkkale üniversitesinde  kkulife patlamasının yaşanması muhtemel.

Dördüncü olarak buradan da duyurduğum gibi EvrenWeb in açılış sayfası değişecek. Fakat bunun için şuan pek vaktim yok. Arada can sıkıntısına bişeyler karalayabilirim. Fakat .com uzantısına takmış durumdayım. Backorder ile com u kapmaya çalışacağım. Allahımın japonları uyanıpta uzatmaz inşallah.. Eğer com u alırsam evrenweb.net i tamamen blog yapmayı düşünüyorum. Ticari faaliyetleri .com üzerinden yürüteceğim. Tabiki o zamanda bam başka bir evrenweb karşınıza çıkıcak..

Durumlar böyle.. Emlak, içerik yönetim, kkulife vs vs derken bütün bir yazı bilgisayar başında geçireceğim heralde. Tabiki işler bununlada kalmaz arada ufak işleri de yapıcağız inşallah..

3 Yorum
  1. 18 Haziran 2009
  2. 18 Haziran 2009
  3. 26 Haziran 2009

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir