Milli Piyango Kime Çıktı? Bana Çıktı !

Yaşasın ! Büyük ikramiye bana çıktı !

2010 işte benim yılım olucak, ilk anlarında golü attım, devamında da ataklara devam edicem inşallah. Büyük ödül bana çıktı mükemmel bir duygu 🙂 Biletim ne yazıkki çeyrekti 7.5 trilyon ile idare edicez artık napalım 😛 Çeyreğide harca harca bitmez ki arkadaş !

Yukarıda yazanları diyebilseydim keşke.. Hep böyle asparagas haberlerin bulunduğu bir geyik sitesi yapmayı düşünmüşümdür 🙂 İnanmayın hemen nerede bende o şans, o baht.. Bana çıkmış olsa ben şuan buradan yazıyor olmazdım zaten 😛 Neyse gel gelelim konuya,

Yeni yıl ile yeni bir hayat daha değişecek, bu kötü günlerin içerisinde bir yüz çok gülecek inşallah bu gülen sen olursun 🙂 Eminimki sende benim gibi almışsındır biletini, biletlerini. Adettendir evdeki herkeze, sevenlere, sevilenlere de alınır. Almak la da iyi de ediyorsun takma kafana. Sakın çıkmaz deme, çıkar ! Hemde öyle bir çıkar ki. Asla umudunu kaybetme. Neden mi..

Sakın Bana Çıkmaz Deme !

Öyle bir çıkar ki.. Şans öyle birşeydir ki her an herşey olabilir, şans bu ! Zamanında bir takım fizikçiler, fizik herşeyi çözer diyorlardı, çözmedi, çözmediği gözlemlendi. Neden varsa sonuç vardır denildi, ama böyle olmadı. Birileri fındığın kilosunu 1 tl yapıyor, kimsenın gıkı çıkmıyor. Al sana neden var sonuç nerede ? Olmayınca olmuyor işte arkadaş, işin içerisinde şans denen birşey var !

Haberler de görüyoruz, çocuğuna ilaç almaya çıkan babaya kör kurşun isabet ediyor, garibim vefat ediyor. Bu da şans değil mi ? Şimdi buna şans mı denir, talihsizlik bu diyip edebiyat yapmayın bana. Şans’ın değili işte..

Benzer şekilde, piyango bana çıkmaz deme, öyle bi çıkar ki feleğin şaşar 😉

Peki piyango hakkaten kime çıktı ?

Vallahi bende bilmiyorum kime çıktığını, belkide sana çıktı. Daha çekilmedi bildiğim kadarıyla. Ama sana çıktımı, çıkmadımı, ne çıktı merak ediyorsan Milli piyango çekiliş sonuçlarına buradan ulaşabilirsin. Bol şanslar 😉

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir