Ankara Kentpark

Alış-veriş merkezlerinin açılma hızına yetişilmiyor. Sanki prefabrik ev yapar gibi AVM yapıyorlar. Ankarada heralde en son olarak Kentpark açılmış, en azından benim için öyle 🙂

Betül ile geçenlerde gidip görme imkanımız oldu ve gerçekten hoşuma gitti. En azından buraya yazı yazdıracak kadar ilgimi çeken özellikleri var..

İçerisinde, şimdi adını yazamayacağım bir markanın mağazası var. Gerçekten epey sağlam biyer, betül neresi olduğunu daha iyi bilir ama ben size şöyle tarif edeyim, Elbisenin birisine baktım, yarım bi elbiseydi, mini mi diyorlar onlardan, yani kullanılan kumaş epey az, etiketine baktım, 895 TL ! Yuuh dedim yaa 🙂 Anlayacağınız öyle bir mağaza.. Neyse bizim orası ile işimiz yok tabiki.

Üst katlarına çıktığımızda ilgimi Media Markt çekti 🙂 Evime yakın yerlerde yoktu ne yazıkki, oraya açılması iyi oldu. Daha sonra oyun alanını gördük, içerisinde lazer tag vardı ! Evet how i met your mother dizisindeki, Barney’nin deliler gibi oynadığı, diğerlerinin dalga geçtiği oyun.. 🙂 Bize yeni geldi arkadaş napalım..

Lazer Tag oyun alanını gezdim, içerisi 400m² lik bir alan. Mor ışıklar ile aydınlatmalar var.. Güzel’e benziyor.

Yukarıda gördüğünüz gibi güvenlik önlemleri de anlatılmış.

Gel gelelim hoşumuza en çok giden yere 🙂 Maket Şehir.. Buyrun size birkaç kare.. 🙂 Bu arada resimleri N97 Mini ile çektim. Telefon almayı düşünüp, kararsız kalanlar, kamerasını merak edenler inceleyebilir..

Ulaşım Haritası:

2 Yorum
  1. 04 Temmuz 2010
  2. 04 Temmuz 2010

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir