LG Şok Etti – LG-U.AP44T Notebook

Laptop u aldığımdan 4-5 ay sonra fandan ses gelmeye başlamıştı. Aldığım yere (Vatan Bilgisayar) gittim böyle böyle problemim var dedim. Bana kendilerinin de yollayabileceklerini ama 2-3 gün boşa vakit kaybımın olabilceğini bu yüzden benim lg nin teknik servisi tecpro ya gitmemi önerdiler.

Araya zaman girdi, finaller bütünlemeler derken ara tatilinde götüreyim şu bilgisayarı dedim. Adresi ve telefonunu kayıp ettiğim için internetten aradım. Ve şok olayla karşılaştım. İnsanlar benim makinam ile aynı modeli iade ediyorlardı. Konuyu biraz okuyunca kanaat getirdimki benim makinada aynı sorun var. 128 bit ekran kartı olması gerekirken 64 bit çıkıyor! Bende diyorum nie crysis i zevkle oynayamıyorum..

Neyse gerekli telefon görüşmeleri sonrasında sistem raporlarını lg ye yolladım, makinamı istanbuldaki genel merkeze istediler test için orayada dün yolladım bugün itibari ile ellerine geçti. Bakalım sonuç ne olcak..

Ama bitmedi dahası var..! Bu araştırma esnasında vatan bilgisayara gittim. Böyle böyle iade söz konusu. Ben indirimde iken almıştım bu makinayı, indirim hakkımı kaybedicekmiyim dedim. Cevap şu..

Hayır efendim, o günün şartında ne şekilde indirim yapılmış ise aynı indirimden yararlanıcaksınız.

İşte bu indirim mevzusu süper oldu. Neyse bakalım lg gibi bi şirket nasıl böyle bi hata yapmış anlamış değilim ama sonuna kadar müşterilerinin memnuniyetini düşündükleri kesin. Helal olsun..

Gelişmeleri yine buraya not alıcam..

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir